Kultūras programma

#domasspēks: Raiņa un Aspazijas video ceļojums noslēdzas Rumānijā

Līdz ar Latvijas pirmās prezidentūras Eiropas Savienības Padomē beigām noslēdzas arī pusgadu ilgušais Raiņa un Aspazijas ceļojums pa Eiropu īsfilmu projektā #domasspēks. Pēdējā...

Lasīt vairāk
Svilpaunieks

Svilpaunieks ir daļa no senas pasakas. Neviens nezina, kad tā sākusies un kad beigsies. Iepūšot svilpauniekā, var sadzirdēt, kā sensenos laikos... un tagad ir kārta Tev šo pasaku turpināt, jo Tavās rokās ir burvju svilpīte!

Dzimto vietu skaistums, putnu dziedāšana rītausmā, debeszilie ezeri... atmiņas iedvesmo radīšanai. Zvirbulis ataino pieticību. Balodis glabā pasauli, mīlestību un cilvēka dvēseli, savukārt kaija ir brīvības un dzīves lidojuma simbols. Šīs vērtības apvienoju savā svilpauniekā, jo tās ir dārgas arī manai Latvijai.

Svilpaunieks ir kas vairāk nekā dizaina priekšmets, jo klasiskā izpratnē tas ietver gan formu, gan funkciju. Vienmēr esmu uzsvēris katra cilvēka unikalitāti, tāpēc ceru, ka katram unikālajam cilvēkam būs savs unikālais svilpaunieks.

Šis svilpaunieks ir atceļojis pie Tevis, lai sāktu jūsu abu kopīgo stāstu… stāstu skaņās. Ar trīs dažādu skaņu palīdzību tas spēs atainot Tavu iekšējo pasauli un kopīgiem spēkiem darīt apkārtējo pasauli labāku. Kaut vai par kripatiņu. Tomēr... Ir vērts pamēģināt!

Iepūt visos svilpauniekos