Kultūras programma

#domasspēks: Raiņa un Aspazijas video ceļojums noslēdzas Rumānijā

Līdz ar Latvijas pirmās prezidentūras Eiropas Savienības Padomē beigām noslēdzas arī pusgadu ilgušais Raiņa un Aspazijas ceļojums pa Eiropu īsfilmu projektā #domasspēks. Pēdējā...

Lasīt vairāk
Svilpaunieks

Esmu putniņš no Jūrmalas - pilsētas jūras krastā. Tā gan parasti vairāk asociējas ar kaijām, bet patiesībā visi krūmi ir pilni ar dažādiem sīkiem putniņiem. Un es esmu viens no tiem.

Vasarā savā sētā pamanījām interesantu un līdz šim neredzētu putnu. Izpētot enciklopēdiju, noskaidrojām, ka tas ir Latvijā reti sastopamais pupuķis. Turklāt „Gada putns Latvijā 2014”. Tā nu šim atgadījumam par godu māla pikuci pārvērtām tieši par šo skaisto putnu.

Šis svilpaunieks ir atceļojis pie Tevis, lai sāktu jūsu abu kopīgo stāstu… stāstu skaņās. Ar trīs dažādu skaņu palīdzību tas spēs atainot Tavu iekšējo pasauli un kopīgiem spēkiem darīt apkārtējo pasauli labāku. Kaut vai par kripatiņu. Tomēr... Ir vērts pamēģināt!

Izgatavoju praktiskas un nepraktiskas lietas no dažādiem keramikas materiāliem. Svilpaunieks, protams, skaitāms pie praktiskajām lietām, jo prot dziedāt un liek ļaudīm pasmaidīt. Novēlu, lai katra diena nes prieku un jaunas atziņas!

Iepūt visos svilpauniekos