Latvija

Apceļo Latviju

Izbaudi jaunatklāšanas prieku un iepazīsti Latviju no vēl nepieredzēta skatu punkta! Latvija sevī slēpj daudzas līdz šim neredzētas vietas un spēj sagādāt pārsteigumu pat tiem, kuriem šķiet, ka Latviju pazīst tik labi, kā savus piecus pirkstus.  Lai gūtu iespaidus, nav jābrauc tālu pāri jūrām uz svešām zemēm! Krāšņa un augstvērtīga kultūras dzīve Rīgā un reģionos, unikāli dabas veidojumi, daudzveidīgas pludmales un aktīvās atpūtas iespējas - tas viss pieejams tepat pie mums, Latvijā. 

Latvia Travel logo

Latvia.travel. Iepazīsti Latviju kopā ar Latvijas oficiālo tūrisma portālu! Izmanto Latvia.travel, lai gūtu plašu informāciju par tūrisma objektiem, naktsmītnēm un dažādiem pasākumiem.

 

Latvia.Travel mobilā aplikācija. Ikdienas steidzīgajā ritmā lieti noder, ja kabatā ir ātri un ērti pieejama informācija par aktuālajiem notikumiem tuvējā apkārtnē. Par to parūpēsies Latvia.Travel mobilā aplikācija  iOS un Android ierīcēm. Aplikācija piedāvā ne vien detalizētu informāciju par pasākumiem, bet arī vairāk nekā 500 apskates objektiem un vietām Rīgā un visā Latvijā – darba laiki, apraksti, piedāvātie pakalpojumi u.tml.

Īpaši ērtu aplikācijas lietošanu padara vairāki tūkstoši brīvpieejas interneta punktu visā Latvijā, no kuriem vairāk nekā 1000 ir Rīgā. Ne velti Rīgu dēvē par Eiropas WiFi galvaspilsētu.

 

Latvia.eu

Latvia.eu. Iepazīsti savu valsti labāk! Ieskaties Latvia.eu, kur vienkopus atradīsi aizraujošākos un noderīgākos faktus, videomateriālus, blogus un citus materiālus par Latviju, tās iedzīvotājiem, kultūru, ekonomiku un daudzām citām tēmām!

 

LIVE RIGA logo

LIVE RĪGA. Leģenda vēsta, ka Rīga nekad nebūs gatava. Taču tas nav traucējies Rīgai kļūt par mūsdienīgu lielpilsētu, kas allaž tiecas pēc pilnveides un gatava piedāvāt ko aizraujošu ikvienai gaumei. Nozīmīgi kultūras objekti, neskaitāmi pasākumi, izklaides vietas un iepirkšanās vietas ir tikai neliela daļa no Rīgas plašā piedāvājuma klāsta. Izmanto Rīgas oficiālo tūrisma portālu LIVE RĪGA, lai neapjuktu galvaspilsētas piedāvājumā un atrastu sev nepieciešamo.