Medijiem

Mediju akreditācija

Latvijā notiekošos prezidentūras pasākumus drīkst apmeklēt tikai akreditēti žurnālisti un mediju tehniskais personāls.

Lai saņemtu akreditāciju:

  1. Atveriet tiešsaistes akreditācijas sistēmu media.eu2015.lv, kur norādiet savu e-pasta adresi, lai saņemtu personīgo piekļuves kodu.
  2. Atkārtoti atveriet media.eu2015.lv un reģistrējieties sistēmā. Akreditācijas lapā ievadiet personas datus, pases/ID kartes un preses kartes numuru, un augšupielādējiet pases formāta fotogrāfiju (formāti: jpg, png, gif vai bmp; maksimālais faila izmērs: 3MB; ieteicamais izmērs: 480x640 pikseļi).
  3. Izvēlieties un norādiet sanāksmes/pasākumus, kurus vēlaties apmeklēt. Katrai sanāksmei/pasākumam jāreģistrējas atsevišķi.
  4. Akreditācijas apstiprinājumu saņemsiet e-pastā. 10 dienas pirms pasākuma saņemsiet e-pastu ar atgādinājumu, uz kuru jums būs jāatbild, apstiprinot vai noraidot savu dalību.
  5. Akreditācijas karti var izņemt pasākuma norises vietā, uzrādot derīgu personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti) ar fotogrāfiju. Karti var saņemt tikai personīgi.

Lai uzzinātu vairāk, skatiet praktisko informāciju mediju pārstāvjiem (angļu valodā).

Ja rodas jautājumi par medijiem pieejamajiem pakalpojumiem, rakstiet uz e-pastu: press@es2015.lv.

Mediju akreditācija pasākumiem Briselē un Luksemburgā

Akreditāciju sanāksmēm Briselē un Luksemburgā Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā piešķir saskaņā ar Eiropas Savienības Padomes Ģenerālsekretariāta noteikumiem. Papildu informācija ES Padomes tīmekļa vietnē http://www.consilium.europa.eu/

Sazināties
Mediju centrs Rīgā
Mediju akreditācija