Sanāksmē eksperti diskutēja par informācijas vadību un politiku, un tās standartiem, informācijas pārvaldības risku vadību, dalījās informācijas pārvaldības labajā praksē un apsprieda e-arhivēšanas jautājumus.
Galvenā diskusiju tēma bija elektronisko dokumentu arhivēšana. Savā pieredzē dalījās ASV, Lielbritānijas un Nīderlandes pārstāvji. Tika secināts, ka minētajā jautājumā sadarbība un izpratne starp arhīvistiem un IT jomas speciālistiem ir nepietiekama. Arhīvu jomas speciālistiem bieži vien ir nepietiekamas IT zināšanas, bet IT speciālistiem - nepietiekamas arhīvu specifikas zināšanas.
Pieredzējuši speciālisti arī dalījās informācijā par “MoReq2010” specifikācijas ieviešanu un tās turpmāko papildināšanu ar prasībām elektronisko dokumentu arhivēšanai. Informācija tika sniegta par darbu vienotas dokumentu nodošanas pakotnes specifikācijas izstrādi. Specifikāciju pēc tās izstrādes varēs izmantot IT komersanti, lai sagatavotu elektroniskos dokumentus glabāšanai arhīvā. Tāpat informācija tika sniegta arī par specifikāciju izstrādi datu bāžu arhivēšanai. Minēto īsteno DLM foruma projekts „E-ARK”. Galvenais konferences secinājums par pakotnes un datu bāžu arhivēšanas specifikāciju izstrādi bija tas, ka specifikācijām ir jābūt atbilstošākām arhīvu un IT jomas kopīgajām iespējām.
Konferenci apmeklēja 92 dalībnieki no ES dalībvalstīm, Norvēģijas, ASV un Omānas. Liela interese par konferenci bija arī Latvijas iestāžu pārstāvjiem, IT kompānijām, LU studentiem un mācībspēkiem.
DLM foruma izveidoja 20.gadsimta 90.gadu Eiropas Komisijas organizēta darba grupa, kas radīta ar mērķi risināt elektronisko dokumentu pārvaldības jautājumus. 20 gadu laikā DLM forums ir izaudzis par pasaulē ietekmīgu organizāciju, kuras vizītkarte ir MoReq specifikācija par funkcionālajām prasībām dokumentu sistēmām un datu bāžu arhivēšanas projekts „E-ARK”.
DLM foruma biedru sanāksmes notiek divas reizes gadā, un tradicionāli tās rīko Eiropas Savienības prezidējošajā valstī. Aizvadītā sanāksme notika Rīgā, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē.