Politiskā tikšanās

Digitālā asambleja

Konferences un semināri
Norises vieta
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Mūkusalas iela 3, Rīga LV-1423, Latvija
Notikuma laiks
17.jūnijs - 18.jūnijs

Labots: 2015. gads 17. jūnijs, 23.58

DA Logo

Digitālā vide ir viens no visstraujāk augošajiem sektoriem ar plašām iespējām ekonomiskās attīstības, sociālo inovāciju un labas pārvaldības sfērās. Digitālā Asambleja 2015 būs gada vērienīgākais pasākums Eiropas digitālajā jomā un to kopā organizē Eiropas Komisija un Latvijas prezidentūra (Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kā uzņemošā puse). 

Latvijas prezidentūra ir tikai otrā prezidentūra, kuras laikā Digitālā Asambleja tiek organizēta ārpus Briseles. Digitālā Asambleja 2015 ir arī nozīmīgākais notikums atbilstoši vienai no trim Latvijas prezidentūras prioritātēm - "Digitālā Eiropa". 

Asambleja tiks veltīta diskusijām ar sabiedrības un nozares pārstāvjiem par Eiropas digitālās politikas nākotni. Asamblejas plenārsesiju un darba grupu laikā notiks diskusijas par galvenajiem jaunās Digitālā vienotā tirgus stratēģijas punktiem, to skaitā:

[angļu valodā]

Asamblejā piedalīsies ES dalībvalstu augstas amatpersonas, Eiropas Komisijas pārstāvji, politikas veidotāji, nevalstisko organizāciju pārstāvji, digitālo tehnoloģiju izstrādātāji un lietotāji.

Piedalīties Digitālajā asamblejā 2015 varēs tikai lūgti pārstāvji, tomēr tā būs vērojama tiešraidē Latvijas prezidentūras tīmekļa vietnē EU2015.LV un Eiropas Komsijas tīmekļa vietnē.

Seko Twitter #DA15EU  

Programma (angļu valodā) http://ec.europa.eu/digital-agenda/en/programme-digital-assembly-2015 Mediju programma (angļu valodā) PDF, 209.20KB Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas atklāšanas runa (angļu valodā) https://youtu.be/SpzDTMGAPcU?list=PLodeDt40MJHIdNnVQ-2PzmqUk7RdTLCgu Foto no Digitālās asamblejas https://eu2015.lv/lv/medijiem/foto/digitala-asambleja-2015 Video no Digitālās asamblejas https://www.youtube.com/playlist?list=PLodeDt40MJHIdNnVQ-2PzmqUk7RdTLCgu Pasākuma tīmekļa vietne (angļu valodā) https://ec.europa.eu/digital-agenda/en/digital-assembly-2015-riga-one- ... Digitālais vienotais tirgus – visa Eiropa vienā datorā https://eu2015.lv/lv/jaunumi/raksti/1219-digitalais-vienotais-tirgus-v ...
Kontaktpersonas
Kristīne Kļaveniece
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija
Nozares komunikācijas eksperte