Politiskā tikšanās

Konference "Kultūras un radošo industriju pārneses process"

Konferences un semināri
Norises vieta
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Mūkusalas iela 3, Rīga LV-1423, Latvija
Notikuma laiks
11.marts - 12.marts

Labots: 2015. gads 13. marts, 12.56

Konferences mērķis ir diskutēt par kultūras un radošo industriju pārneses procesu (crossovers) un ar praktiskiem piemēriem apzināt tā ietekmi uz nacionālās ekonomikas attīstību, inovācijām, sociālo jomu un sabiedrības labbūtību, kā arī pilsētvides un reģionu ilgtspējīgu attīstību.

Konferences galvenie diskusiju temati: kultūras un radošo industriju pārneses process un tā pievienotā vērtība, attīstības tendences pasaulē; dizaina domāšana kā stratēģisks instruments produktu un pakalpojumu radīšanā un starpdisciplināru partnerību veidošanā; mākslas intervence un kultūras loma biznesa mērķu sasniegšanā; radošums un inovācijas kā instrumenti veselības aprūpes sistēmas pilnveidošanā; kultūras un radošuma potenciāls pilsētvides uzlabošanā.

Diskusijās izteiktie viedokļi tiks izmantoti, sagatavojot ES Padomes secinājumus par kultūras un radošo industriju pārneses efektu.

Konference notiks radošās darbības nedēļas „Radi!” ietvaros.

Konferences programma (ENG) PDF, 606.04KB Mediju programma (ENG) PDF, 222.17KB Konferences videoieraksts (ENG) https://www.youtube.com/playlist?list=PLodeDt40MJHID0Al0s0hSSnUdHIvO7w_V
Kontaktpersonas
Madara Apsalone
Kultūras ministrija
Atbildīgā amatpersona ES jautājumos
Sintija Lase
Kultūras ministrija
Nozares komunikācijas eksperte