Politiskā tikšanās

16.Eiropas korporatīvās pārvaldības konference „Korporatīvā pārvaldība - līdzeklis konkurētspējas palielināšanai digitālajā laikmetā”

Saistītie pasākumi
Norises vieta
Latvijas Universitāte
Raiņa bulvāris 19, Rīga LV-1586, Latvija
Notikuma laiks
13.maijs

Labots: 2015. gads 11. jūnijs, 00.53

Konferencē piedalīsies pārstāvji gan no publiskā, gan privātā sektora, lai kopīgi diskutētu, kā korporatīvā pārvaldība var tikt izmantota, lai palielinātu izaugsmi un konkurētspēju Eiropas Savienībā. Programmā iekļautas prezentācijas un paneļdiskusijas par jaunākajiem attīstības virzieniem korporatīvās pārvaldības jomā, jaunākajām tendencēm e-līdzekļu izmantošanā, kā arī citiem jautājumiem, kas aktuāli investoriem, valdes un padomes locekļiem un revīzijas komitejām.

Konferencē uzstāsies augstas Latvijas amatpersonas, pārstāvji no Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas un Eiropas Komisijas, kā arī investori, valdes un padomes locekļi, revīzijas komiteju vadītāji, regulatori un citi referenti no privātā un publiskā sektora.

Tiešraide no sanāksmes būs redzama eu2015.lv/skaties

Pieteikšanās konferencei https://emeia.ey-vx.com/969/46335/landing-pages/registracija.asp Konferences programma (angļu valodā) PDF, 193.74KB
Kontaktpersonas
Laura Majevska
Tieslietu ministrija
Nozares komunikācijas eksperte
Baiba Lielkalne
Tieslietu ministrija
Civiltiesību departamenta Komerctiesību nodaļas vadītāja
+371 67036949